ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

شرکت خدمت از ما برای شما عزیزانی که در در تهران ،شیراز ،مشهد،اهواز زندگی میکنید خدمات زیادی را در نظر گرفته است که یکی از این خدمات نصب ایزوگام می باشد .نصب ایزوگام از آن دسته کارهایی است که اگر توسط فرد متخصص انجام نشود ممکن است علاوه بر هزینه اضافی ، مشکلات دیگری را نیز برای شما درست کند. پس باید این خدمت را به متخصص نصب ایزوگام سپرد تا باکیفیت ترین خدمت را دریافت کرد .چگونه می توان خدمات نصب ایزوگام در شیراز را درخواست داد ؟

شرکت خدمت از ما برای برقراری ارتباط راه های مختلفی را قرار داده است تا شما مشتریان عزیز در ثبت درخواست نصب ایزوگام در شیراز و یا برای کسب اطلاعات خود به مشکلی برنخورید و بتوانید به سادگی و در کمترین زمان خدمت مورد نیاز خود را درخواست دهید شما می توانید از طریق راه های زیر با نیرو های ما در ارتباط باشید .


راه اول :

برقراری ارتباط از طریق تلفن یکی از رایج ترین راه های ارتباطی می باشد پس شما می توانید با شماره گیری شماره ی سراسری ☎ 02162829000 ☎ با نیروهای ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید .نکته ای که قابل توجه است این است که نیروهای خدمت از ما حتی در روزهای تعطیل هم آماده ارائه خدمات هستند .


راه دوم :

امروزه اینترنت به مردم کمک های زیادی می کند .یکی از کارهایی که اینترنت برای ما انجام می دهد این است که در هر ساعتی از شبانه روز خواسته ما را برآورده میکند .شرکت خدمت از ما نیز از این موضوع استفاده کرده و فرم درخواست اینترنتی را در وب سایت شرکت برای شما قرار داده است تا بتوانید به راحتی درخواست خود را با ما در میان بگذارید .


چه قسمت هایی از ساختمان را حتما می بایست ایزوگام کرد ؟


نصب ایزوگام بر روی دیوار

نصب ایزوگام بر روی دیوار بیشتر در مناطقی کاربرد دارد که برش باران زیاد است .برای نصب ایزوگام بر روی دیوار حتما به نکاتی توجه کرد مانند ارتفاع دیوار ، ایمن بودن داربست و … نصب ایزوگام به صورت زیر انجام می شود :


ابتدا تخته کار متناسب با ارتفاع را می گزاریم .

رول ایزوگام را که به بالای دیوار گذاشته و 0.5 متر را به سمت بالا می کشیم و نگه می داریم .

پشت ایزوگام را حرارت می دهیم تا به دیوار بچسبد .

توصیه ایزوگام کار در شیراز به شما این است که از ایزوگام های فویل دار برای این کار استفاده کنید زیرا مزایایی مانند جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید به ساختمان ، جلوگیری از اتلاف انرژی ، زیباتر جلوه دادن نما و ظاهر ساختمان ،جلوگیری از پوسیدگی سیمان برای ساختمان شما خواهد داشت .


نصب ایزوگام بر روی پشت بام

یکی از محل هایی که همه می دانیم حتما لازم است که ایزوگام شود پشت بام ساختمان می باشد ما در زیر نکاتی را که باید هنگام نصب ایزوگام پشت بام رعایت شود را آورده ایم :


حتما در ابتدای کار برای صاف و یکدست کردن پشت بام درزها و شکاف های پشت بام را پر کنید

بعد از پر کردن درزها باید 24 ساعت منتظر بمانیم تا مواد خشک شود و البته قبل از ایزوگام باید چک کنیم که هیچ گونه آلودگی روی آن نباشد

شیب بندی لازمه باید رعایت شود .شیب بندی باید به گونه ای باشد که شیب به سمت آبرو ها باشد

در زیر سطوحی که منابع آبی مانند کولر و یا ناودان قرار دارد باید ایزوگام های تک لایه ای 2 متری نصب شود


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

لوله بازکنی غرب تهران بازی باز - بزرگترین مرجع کرک بازی ها www.carkala.com بی شعر روزنوشت های دکتر Isabel آلتین کش موسسه مبتکران شیمی Amber